Yunanistan Vize Fiyatları Değişiklikleri, Kolaylıklar İçin

Yunanistan Vize Fiyatları Değişiklikleri, Kolaylıklar İçin

Türkiye vatandaşlarının en çok başvurduğu vizelerden birisi de Yunanistan vizesidir. Vize başvurularında yapılması gereken birçok işlem bulunmakta ve bu işlemlerde eksiklik olması durumunda istenmeyecek sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Başvuru yapmak isteyenlerin bir rehberden yardım almaları işlemlerin süresini kısaltmakta, kolaylıklar tanımaktadır. Her vize başvurusu için konsoloslukların talep ettikleri bazı belgeler Yunanistan vizesi için de istenmektedir. Evraklar yolculuk sebebine ve sosyal duruma göre de değişiklik gösterir. Bu sebeple kişinin gidiş amacını ve sosyal durumunu en iyi biçimde açıklayacak evraklar toplanmalıdır. Gerekli evrakların eksiksiz ve doğru bir biçimde hazırlanması sonucunu direkt olarak etkiler. Vize memurlarıyla iletişime geçmek mümkün olmayacağından belgelerde bulunan bilgilerin esas beyan kabul edilmesi bilgilerin doğru olması önem taşır.  

yunanistan-vizesi-istanbulÖğrenci belgesi vermeniz gerekiyorsa belgenin güncel olması gerekmektedir, aksi halde güncel olmayan belge olması ve SGK belgesi bulunmadığı halde “okulunu bitirmiş, işsiz” olarak tanımlanacak ve bu da vize sonucunu olumsuz etkileyeceği gibi hatta vize reddine dahi neden olabilir. Vize başvurusu konusunda kişilerin bu konu için yardımcı olabilecek uzman kişilerden yardım alınması vize başvurularının olumlu sonuçlanması konusunda oldukça etkili olacaktı çünkü eksik, yanlış bilgilerin, belgelerin belirlenmesi ve düzeltilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Yunanistan vize fiyatları vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Vizeler turistik vize, ticari vize, öğrenci vizesi olmak üzere çeşitlenir. Eko vize €99, vize işlemlerinin bir kısmını kendisi yapabilecek, zaman sıkıntısı olmayan, genellikle öğrenci veya gençlerin öğrenci vizesi ya da turistik vize için tercih ettikleri pakettir. Yunanistan vize fiyatları başvuru esnasında aldığınız uzman yardımı ile de değişir. Standart vize €119, işlemlerin hızlı ve zahmetsiz olması yanında eko pakette sunulanlara ek olarak Vip paketi içerisinde, evraklarınızın olduğunuz yerden alınmasından, pasaportunuzun eline teslimine kadar tüm işlemler tarafımızdan gerçekleştirilir. VIP vize €149 olup, gerekli evrakların kişinin adresinden alınarak kontrollerin yapılması, vize başvurusu sonuçlanması ve ardından tekrar evrakların kişiye teslim edilmesinden oluşur. Yunanistan vize fiyatları kişilerin tercihleri, yapılan işlemler doğrultusunda değişir doğal olarak.

Bir önceki yazımız olan Yunanistan Vizesi Hakkında Bilgi başlıklı makalemizde Almanya Vizesi, İngiltere Vizesi ve Yunanistan Vizesi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili mesajlar

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir